Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX

308,00 zł
Nowy produkt

Przewiewna poduszka z pianki visco z perforowanym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX Rozmiar: 42x72x14 20 308,00

Poduszka Moontex Air-Relax to model o tradycyjnym, prostokątnym kształcie, który nie posiada żadnego profilowania. Wypełnienie wykonano z pianki visco-elastic foam Casanova, dzięki czemu powierzchnia dopasowuje się z łatwością do kształtów. Materiał o gęstości 55kg/m² doskonale podpiera głowę i kręgi szyjne. Poduszka pomaga utrzymywać kręgosłup w prawidłowej pozycji, niezależnie od pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Wnętrze jest perforowane w specjalny sposób, który usprawnia wentylację i zwiększa elastyczność tworzywa. Klasyczny kształt ułatwia szybką adaptację produktu. Poduszka jest wyrobem medycznym. Gwarancja: 5 lat na wypełnienie. Wymiary: 42x72x14 cm.

Pianka Viscoelastic Foam
Pianka Viscoelastic Casanova: materiał termoelastyczny ze zdolnością dopasowywania się do kształtów. Pianka jest sprężysta, nie wywiera nacisków na ciało i wolno odzyskuje swój pierwotny kształt. Jest bezpieczna dla alergików.
WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Air Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
14 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Super zakup

Mam ogromne problemy z kręgosłupem. Po raz pierwszy obudziłam się w nocy tylko jeden raz. Myślę, że jest to poduszka, jakiej potrzebowałam, jakiej potrzebował mój kręgosłup. Dziękuję firmie za pomoc w wyborze odpowiedniej poduszki.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Poduszka Moontex Air

Wiele lat nie wiedziałem jak ważny jest odpowiedni materac ale i poduszka. Kupując nowy materac sprzedawca namówił mnie na zakup właśnie tej poduszki. To był strzał w dziesiątkę za co dziękuję sprzedawcy. Tym którzy się zastanawiają gorąco polecam ten produkt!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Świetny sposób na dobry sen

To moja trzecia poduszka. Po tym jak sama się nią zachwyciłam, kupiłam kolejne członkom rodziny. Poduszka świetnie podpiera głowę (wyrzuciłam "Jaśka"), rano budzę się wypoczęta.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Polecam

Poduszki są świetne, używamy od 2 lat. Bardzo dobrze dopasowują się do głowy i utrzymują ją w odpowiedniej pozycji całą noc.<br /> Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MOLLYFLEX