Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka trzykomorowa NOTTE DOLCE ANIMEX puchowa
  • Poduszka trzykomorowa NOTTE DOLCE ANIMEX puchowa
ANIMEX

Poduszka trzykomorowa NOTTE DOLCE puchowa

490,00 zł

Poduszka z jedwabnym poszyciem.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Notte Dolce to kolekcja stworzona z ekskluzywnych materiałów. Poszycie wykonano z naturalnego jedwabiu, który jest niezwykle gładki i przyjemny w dotyku. Materiał delikatnie ochładza skórę. Poduszkę wypełnia specjalnie wyselekcjonowany puch gęsi – 93% komora zewnętrzna, 60% komora wewnętrzna. Jest zgodny z normą JIS L1903 Klasa I; o sprężystości 850 cu.in. Poduszka ma klasyczną budowę, więc sprawdzi się zarówno w przypadku osób śpiących na boku, jak i na wznak. Aby zachowała swoje właściwości jak najdłużej, powinno się ją codziennie trzepać i często wietrzyć. Można ją czyścić zgodnie z informacjami na metce.
UWAGA! Oferta dotyczy tylko PODUSZKI. Kołdrę z kolekcji Notte Dolce należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 93% PUCH GĘSI (W KOMORZE ZEWN.) + 60% PUCH GĘSI (W KOMORZE WEWN.)
Poduszka Notte Dolce Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
ANIMEX