Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
TEMPUR

Poduszka TEMPUR COMFORT SMARTCOOL

721,00 zł

Wysokiej jakości poduszka Tempur Comfort Smartcool w zdejmowanym pokrowcu.

Twardość poduszki:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszka Comfort SmartCool™ z kolekcji Tempur zapewnia idealne podparcie głowy użytkownika oraz miękką powierzchnię do snu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań, poduszka pozostaje chłodna nawet podczas długotrwałego odpoczynku. Dodatkowo materiały użyte w trakcie produkcji zapobiegają spłaszczaniu modelu, tym samym przedłużając jego żywotność. Poduszka, po przespanej nocy, zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Model zawiera wysokoelastyczne komórki, poprzez które perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu głowy i karku śpiącego. Redukuje także nieprzyjemne uciski, zapewniając całkowity odpoczynek górnej części kręgosłupa. Niezależnie od ulubionej pozycji do snu model sprawdzi się perfekcyjnie, podpierając głowę śpiącego w ułożeniu ciała na brzuchu, na plecach, czy na boku. Poduszka znajduje się w zdejmowanym pokrowcu, który z łatwością można uprać w pralce, w maksymalnej temperaturze 40 st.C. Poprzez takie rozwiązanie będzie ona zawsze utrzymana w czystości.

WYMIARY: 70x50 CM
Twardość - miękki-średni
Poduszka Comfort Smartcool - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
70x50 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki/średni
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR