Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka Vitale Wave Magniflex
  • Poduszka Vitale Wave Magniflex
  • Poduszka Vitale Wave Magniflex
MAGNIFLEX

Poduszka VITALE WAVE MAGNIFLEX

340,00 zł

Anatomiczna poduszka Vitale Wave ze statusem medycznym i zdejmowanym pokrowcu.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Ergonomiczna poduszka Vitale Wave o kształcie różniących się wielkością fal to medyczny i anatomiczny model o średniej miękkości wykonany z pianki pamięciowej Memoform. Poduszka ta zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa szyjnego, dzięki czemu odciąża go i ułatwia rozluźnianie ścięgien i mięśni karku oraz górnej części kręgosłupa. Przy spaniu na boku poduszka redukuje nacisk na tętnicę szyjną, a przy spaniu na plecach wspomaga naturalne skrzywienie kręgosłupa szyjnego, zwalniając jego blokadę. Poduszka dostępna jest w zdejmowanym pokrowcu z włóknami wiskozy i bambusa. Pokrowiec należy prać w temperaturze 30 st.C.

WYMIARY: 60x43x10/11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Vitale Wave - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
60x43x10/11 cm
Rodzaj:
Piankowa
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX