• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac SMART TWIST SEMBELLA 90x190 piankowy – OUTLET

814,00 zł 569,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 569,80 zł

Materac piankowy Smart Twist Sembella w rozmiarze: 90x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Smart Twist, mający dwie strony o różnym stopniu twardości, doskonale wspiera i relaksuje kręgosłup. Dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości ciało użytkownika jest dobrze chronione przed zapadaniem się w materacu oraz nadmiernym ugięciem w kluczowych obszarach kręgosłupa. Poliuretanowa pianka z kolei ma odpowiednio rozmieszczone kanały wentylacyjne, co sprzyja prawidłowej cyrkulacji powietrza w materacu. Ogranicza to rozwój roztoczy i gromadzenie się kurzu. Materac Smart Twist jest szczególnie polecany starszym dzieciom i młodzieży ze względu na jego właściwości antyalergiczne oraz sprężystość.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne delikatne uszkodzenie pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 16 CM
Materac Smart Twist Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA