• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac DEMETER JANPOL lateksowy – OUTLET

1 919,00 zł 1 439,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 496,82 zł

Materac lateksowy Demeter Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Demeter w całości składa się z pianki lateksowej. Jest to blok materiału doskonale podpierający ciało użytkownika podczas snu czy odpoczynku. Podział powierzchni na strefy o różnej twardości zapewnia perfekcyjne dopasowanie do kształtu sylwetki śpiącego. Model Demeter, poprzez swoje właściwości, jest polecany osobom, które odczuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa. Struktura materiału charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu we wnętrzu modelu nie gromadzą się kurz, roztocza oraz wilgoć. Lateks ma również działanie antybakteryjne i antyalergiczne. Materac, dzięki elastyczności punktowej, dostosowuje się do zmian pozycji w trakcie snu. Dodatkowo na powierzchni, w wyniku zmiennego nacisku, nie powstają trwałe deformacje. Materac jest dostępny w pokrowcu Tencel, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Demeter Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL