• Wyprzedaż!
Outlet
SEMBELLA

Materac COMFEEL® START H2 SEMBELLA 80x200 piankowo-sprężynowy – OUTLET

1 944,00 zł 583,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 777,60 zł

Komfortowy materac Comfeel® Start Sembella w rozmiarze 80x200 cm i stopniu twardości H2.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac ComFEEL® Start został stworzony z materiałów najwyższej jakości, a ich przemyślane zestawienie gwarantuje spokojny i zdrowy sen. Za elastyczność wkładu odpowiedzialny jest komplet sprężyn kieszeniowych o niewielkich rozmiarach, których wysokość wynosi 9 cm. Wspomagają one działanie 3-segmentowej pianki BULTEX®, zapewniając niezwykle płynną amortyzację. Materac ComFEEL® Start to model dwustronny, dzięki czemu wystarczy go co jakiś czas obrócić, aby znacznie wydłużyć żywotność produktu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 70%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac ComFeel Start Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA