• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac VISCOGREEN H2 MATERASSO 100x200 piankowy – OUTLET

2 518,00 zł 1 259,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 259,00 zł

Materac piankowy Viscogreen o twardości H2 w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Viscogreen to model z kolekcji Materasso. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek, które zapewniają optymalne podparcie ciała, przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Pianka Biogreen charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu tworzy stabilną powierzchnię spania. Termoelastyczna pianka Viscogreen z kolei, pod wpływem nacisku i temperatury ciała, doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając właściwy komfort i wygodę podczas odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Viscogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO