• Wyprzedaż!
Outlet

Materac ZELTIA GOMARCO 180x200 sprężynowo-piankowy – OUTLET

14 170,00 zł 8 502,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 502,00 zł

Materac sprężynowo-piankowy Zeltia z kolekcji Gomarco w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Luksusowy materac Zeltia z kolekcji Gomarco perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika, zapewniając mu zdrowy i spokojny sen. Został on bowiem skonstruowany z najwyższej jakości materiałów, przedłużających dodatkowo żywotność materaca na lata. Podstawę materaca tworzy system sprężyn Springsac 7z®, gdzie zostały one ułożone w sekwencji: 930 sprężyn na metr kwadratowy. Dodatkowym wsparciem wkładu są niewielkie sprężyny Nanosac®, umieszczone w osobnych kieszonkach, w sekwencji: 645 sprężyn na metr kwadratowy, dzięki czemu zapewniają właściwe podparcie kręgosłupa śpiącego, przyjemnie go otulając. Pianka Innogel z kolei gwarantuje podłoże do odpoczynku odwzorowujące kształt sylwetki, dbając przy tym o zachowanie świeżości w jego wnętrzu.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Widoczne delikatne zabrudzenia. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Białymstoku, przy ul. Przędzalnianej 31. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 CM
Materac Zeltia Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet