• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ 120x200 nawierzchniowy – OUTLET

399,00 zł 279,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,25 zł

Nawierzchniowy materac marki Janpol wypełniony w całości pianką poliuretanową. Materac w rozmiarze: 120x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materace nawierzchniowe są stosowane w celu wyrównania powierzchni spania, dostosowania twardości do aktualnych potrzeb użytkownika oraz jako dodatkowa nakładka na niewygodną kanapę. Materac posłaniowy Janpol z wkładem z pianki poliuretanowej doskonale wyrównuje powierzchnię oraz wspomaga pracę materaca głównego. Produkt jest wyposażony w specjalny pokrowiec Smart, którego pikowanie wspomaga efekty działania poszczególnych stref materaca. Dodatkowo warstwa antypoślizgowa o nazwie Antyslip zapewnia ochronę przed przypadkowym przesuwaniem się materaca. Pokrowiec ten jest wyposażony w zamek rozdzielczy. Górną część, czyli pokrowiec Smart, najlepiej jest prać w pralce automatycznej w temperaturze 60 stopni Celsiusza, bez wirowania. Natomiast dolną część, czyli warstwę Antyslip, zaleca się czyścić miejscowo, ponieważ nie nadaje się do prania.
UWAGA! Materac w idealnym, zrolowany, w zastępczym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL