• Wyprzedaż!
Outlet
TEMPUR

Stelaż TEMPUR PREMIUM FLEX 2000 90x200 – OUTLET

6 419,00 zł 4 493,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 493,30 zł

Stelaż Tempur Premium Flex 2000. Wymiary stelaża: 90x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż został wyposażony we wzmocnioną ramę oraz sprężynowe elementy o otwartej konstrukcji, co przekłada się na lepszą wytrzymałość i wsparcie. Dodatkowo, został on wzbogacony o silnik, który umożliwia cichą i płynną regulację. Najważniejszą innowacją tego modelu jest bardzo miękka strefa w okolicy ramion, co szczególnie docenią osoby, które preferują spanie na boku. Powierzchnia nośna składa się ze sprężynowych elementów, które nie tylko wzmacniają odpowiednie punkty, ale również zapewniają swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. W zestawie do stelaża dołączony jest bezprzewodowy pilot, który umożliwia wygodne sterowanie, jednak obsługa za pomocą smartfona lub tabletu również jest możliwa.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji. W zestawie: nogi standard h: 19 cm, stabilizatory zestaw c. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 90x200 CM
Stelaż Tempur Premium Flex 500
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
TEMPUR