• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Nakładka HIGIENICZNA (WODOODPORNA) JANPOL 180x200 - OUTLET

159,00 zł 127,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 127,20 zł

Nakładka Higieniczna Janpol z wodoodpornymi właściwościami. Wymiary: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wodoodporna nakładka to doskonałe rozwiązanie, które chroni materac przed nadmiernym zużyciem. Nie tylko zapewnia ochronę dla wkładu materaca, ale także dla jego pokrowca, zabezpieczając go przed zalaniem i brudem. Nakładka posiada również właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co pomaga utrzymać powierzchnię snu w czystości. Można ją także prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Nakładka została wykonana z materiału frotte, który został wzbogacony o warstwę PCV.
UWAGA! Nakładka w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY NAKŁADKI: 180x200 CM
Nakładka Higieniczna Wodoodporna Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL