• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Materac AQUA SLEEP MATERASSO 140x200 piankowy – OUTLET

2 917,00 zł 1 896,05 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 896,05 zł

Materac piankowy Aqua Sleep z kolekcji Materasso w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac piankowy Aqua Sleep z kolekcji Materasso został wykonany z zastosowaniem trzech wysokiej jakości pianek. Ich odpowiednie ułożenie zapewnia właściwe podparcie dla każdej części ciała użytkownika na całej długości materaca. Pianka Aqua Sleep reaguje na temperaturę ciała; pianka Nightfly, gwarantująca elastyczność punktową materaca, została stworzona na bazie wody, a pianka Aloe Vera to materiał antyalergiczny, wzbogacony ekstraktem z liści aloesu. Wszystkie te elementy razem tworzą idealne warunki do codziennego snu i odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Aqua Sleep Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO