• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
BOSSANOVA

Poduszka trzykomorowa BOSSANOVA SONNO 40x40 puchowa - OUTLET

168,00 zł 134,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 134,40 zł

Puchowa poduszka trzykomorowa Bossanova Sonno w rozmiarze: 40x40 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bossanova Sono to wyjątkowa poduszka o trójkomorowej konstrukcji, składająca się z zewnętrznej warstwy wypełnionej puchem gęsim oraz wewnętrznej warstwy z pierza gęsiego, co zapewnia jej przyjemną miękkość i sprężystość. Jest idealna dla osób preferujących spanie na plecach, boku lub brzuchu. Wypełnienie poduszki przechodzi rygorystyczną selekcję i spełnia normy PN-EN 12934 Klasa I. Pokrowiec jest ponadto wykonany z trwałej białej bawełny o gęstym splocie. Poduszki z puchem warto regularnie wietrzyć na świeżym powietrzu i trzepać. Instrukcje dotyczące czyszczenia znajdują się na metce produktu.
UWAGA! Poduszka nowa. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 40x40 CM
Poduszka Bossanova Sonno Puchowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
BOSSANOVA