• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 642,00 zł 1 849,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 849,40 zł

Materac Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco jest jakościowym modelem, w którym rdzeń składa się z siedmiostrefowych sprężyn kieszeniowych, gwarantujących precyzyjne podparcie każdej części ciała. To dwustronny materac, oferujący różne stopnie twardości. Po stronie o wyższym poziomie twardości znajduje się pianka Eliocell, cechująca się właściwościami zapewniającymi higienę w czasie snu. Osoby preferujące bardziej miękkie podłoża do snu mogą odpoczywać na stronie pokrytej pianką termoelastyczną, doskonale dopasowującą się do kształtu ciała użytkownika.
UWAGA! Materac z ekspozycji w dobrym stanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac, w Rzeszowie, przy al. Rejtana 67.  Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC