• Wyprzedaż!
Outlet
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-CERVICAL MOLLYFLEX - OUTLET

340,00 zł 255,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 255,00 zł

Profilowana poduszka Moontex Air-Cervical z kolekcji Mollyflex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Moontex Air-Cervical ma ergonomiczny kształt, który stabilnie podpiera głowę i szyję. Wypełnienie z pianki visco-elastic foam Casanova, o gęstości 55 kg/m², reaguje na ciepło ciała, delikatnie się zapadając. Perforowane wnętrze poprawia elastyczność i wentylację, zapewniając świeżość i zapobiegając gromadzeniu się kurzu i roztoczy. Środkowa część poduszki jest obniżona oraz wyprofilowana, a brzegi uniesione. Dzięki dwóm różnym wysokościom poduszka dostosowuje się do budowy ciała użytkownika i jego pozycji podczas snu.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Pokrowiec po praniu w pralni. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 40x70x12/9 CM
Poduszka Moontex Air-Cervical Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX