• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac TENOR HILDING 80x200 nawierzchniowy - OUTLET

599,00 zł 419,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419,30 zł

Materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wygodny materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding to idealne rozwiązanie dla osób szukających odświeżenia codziennie użytkowanej powierzchni do snu. Dzięki zastosowaniu pianki o właściwościach chłodzących, materac nie tylko zapewnia najwyższy poziom komfortu odpoczynku, ale i odpowiednią temperaturę przez całą noc. Materac posiada właściwości antyalergiczne, dlatego nie pozostają w nim bakterie oraz kurz. Pianka dba także o właściwą cyrkulację powietrza, co znacznie zwiększa eliminację pleśni czy roztoczy.
UWAGA! Delikatnie przybrudzony pokrowiec. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING