• Obniżka
Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL
Bestseller

Materac WENUS JANPOL kieszeniowy

749,00 zł 599,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749,00 zł

Materac Wenus z wkładem ze sprężyny kieszeniowej o 7 strefach twardości oraz pianki poliuretanowej. Materac można nabyć w kilku pokrowcach.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Materac Wenus to ciekawa propozycja od firmy Janpol. Produkt należy do grupy materacy o średnim stopniu twardości. Jego budowa gwarantuje komfortowy odpoczynek i doskonałe podparcie dla ciała, niezależnie od pozycji w jakiej znajduję się użytkownik. Główny wpływ na to ma sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 małych sprężyn na metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że w systemie tym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej, co sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów osoby korzystającej z modelu. Dopełnieniem całości jest miękka pianka poliuretanowa, która zapewnia przyjemny efekt otulenia i zwiększa odczucie komfortu. Produkt posiada dwie strony użytkowe, przez co znacznie zostaje wydłużona jego żywotność. Materac Wenus Janpol to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: w systemie tym każda ze sprężyn została umieszczona w specjalnych kieszonkach, które pracują niezależnie do siebie. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt gwarantuje nam elastyczność punktową, dzięki której ciało osoby korzystającej z modelu jest bardzo dobrze podparte.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka ta jest bardzo popularna wśród producentów, ze względu na bardzo dobre właściwości. Zapewnia komfortowy odpoczynek oraz stanowi doskonałe podparcie dla użytkownika.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Wenus - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: miękki i delikatny dla skóry pokrowiec, który doskonale dopasowuje się do wkładu, nawet po wielu praniach. Odpowiednie pikowanie sprawia, że dzianina dodatkowo podpiera wszystkie punkty styku z podłożem. Pokrowiec z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.93 on the scale 1 - 5 based on 87 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Polecam

To już mój drugi materac Wenus, także mogę śmiało polecić.<br /> <br /> Warto wspomnieć, że obecnie przyjeżdża fabrycznie rolowany!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Materac bardzo wygodny, szybka dostawa, szkoda, że rolowany

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac WENUS JANPOL kieszeniowy

To już mój 4 materac zakupiony u Pan Materac, wszystkie online i wszystkie stał w 10 :) Ostatni materac Wenus Janpol kieszeniowy to prezent dla rodziców. Są zachwyceni, komfort i jakość snu nieporównywalna. Zdecydowanie polecam zarówno materac jak i sam sklep Pan Materac. ja na pewno wrócę po kolejne materace ;)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac WENUS JANPOL

POLECAM dobre SPANIE!!1

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Materac dotarł po 2 dniach, bez rolowania i składania. Bardzo wygodny, polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Promocja
JANPOL
Bestseller