• Wyprzedaż!
Materac Select Dynamic Pan Materac kieszeniowu
  • Materac Select Dynamic Pan Materac kieszeniowu
Promocja
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC kieszeniowy

2 421,00 zł 1 694,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 421,00 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z najnowszej kolekcji Pan Materac. Materac w zdejmowanym pokrowcu Cashmere.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Solidny materac kieszeniowy Select Dynamic to idealna propozycja dla osób pragnących zdrowego i spokojnego snu. Materac został wyposażony w nowoczesny system sprężyn kieszeniowych, które umieszczone w osobnych kieszeniach, uginają się pojedynczo, tym samym zapewniając odpowiednie podparcie sylwetki użytkownika. Dodatkowo model ma 7 stref twardości, dzięki którym ciężar ciała rozkłada się równomiernie na jego całej powierzchni. Użyta w materacu pianka Flofom z kolei ma właściwości chłodzące, dlatego skutecznie zapobiega przegrzewaniu się zarówno przestrzeni do spania, jak i organizmu użytkownika. Funkcja ta jest niezwykle przydatna nie tylko podczas gorących letnich nocy. Małe, nadmiernie ogrzane pomieszczenie, również może wpływać na zbyt wysoki poziom dodatniej temperatury w pomieszczeniu sypialnianym. Pianka wysokoelastyczna to materiał odporny na odkształcenia, który dodatkowo zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki temu nie pozostaje w nim kurz, roztocza oraz inne niechciane drobnoustroje. Całość została umieszczona w przyjemnym w dotyku zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Jest on przeznaczony do prania w temperaturze nieprzekraczającej 30 st. C.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: system, w którym każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszonce. Dzięki temu uginają się one pojedynczo i w rezultacie perfekcyjnie dopasowują do ciała użytkownika. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane parom, ponieważ nacisk po jednej ze stron materaca nie ma wpływu na zmianę pozycji sprężyn po drugiej stronie.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: zapewniająca odpowiednie dopasowanie materaca do kształtu oraz ciężaru ciała użytkownika. Cechuje się wysoką odpornością na odkształcenia, tym samym dbając o długotrwałą przydatność materaca w dobrym stanie. Pianka zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.
Pianka Flofom
Pianka Flofom: materiał o właściwościach chłodzących, zapewniający najwyższy poziom komfortu użytkowania materaca. Wspomaga regenerację mięśni po długotrwałym wysiłku. Pianka dopasuje się do kształtu ciała, przyjemnie go otulając.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 cm
Twardość - średni
Select Dynamic - budowa
Pokrowiec Cashmere
Pokrowiec Cashmere: ściągany pokrowiec przeznaczony do prania w temperaturze maksymalnej 30 st. C. Do jego produkcji użyto dzianinę Cashmere pikowaną solidną włókniną, dzięki czemu pokrowiec jest bardzo wytrzymały. Na bokach znajduje się taśma 3D, wspomagająca wentylację w materacu, uzupełniona o praktyczne uchwyty do przenoszenia modelu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
Promocja - Pan Materac taniej do 30%
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (193.81k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Miękki i wygodny

Dla mężczyzny 67 kg naprawdę wygodny i miękki. Dla niektórych może być za miękki (efekt otulania ciała) - dla mnie z kolei był to strzał w dziesiątkę.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
Promocja - Pan Materac taniej do 30%
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Promocja
PAN MATERAC