Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30% Materac Original Multi Pan Materac kieszeniowy
  • Materac Original Multi Pan Materac kieszeniowy
Promocja
PAN MATERAC
Bestseller

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy

3 159,00 zł 2 211,30 zł

Materac Original Multi Pan Materac to siedmiostrefowy materac na gęstej sprężynie woreczkowej typu MultiPocket, obłożony z jednej strony lateksem, z drugiej grubą warstwą pianki wysokoelastycznej w higienicznym pokrowcu do prania Probiotic.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 6 1 210,30
1 729,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 32 1 210,30
1 729,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 10 1 497,30
2 139,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 18 1 658,30
2 369,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 74 1 777,30
2 539,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 146 1 889,30
2 699,00
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Probiotic 3D 19 2 211,30
3 159,00

Materac Original Multi to produkt z wyjątkowej kolekcji Pan Materac. Zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych o małej średnicy typu MultiPocket, ułożonych w siedem stref twardości. Zapakowanie każdej części w oddzielną materiałową kieszeń nadało powierzchni wrażliwości punktowej. Każda sprężyna ugina się indywidualnie, wyłącznie w momencie bezpośredniego nacisku. Ciało w każdej pozycji uzyskuje właściwe podparcie. Baza MultiPocket obłożona jest z jednej strony warstwą profilowanej wzorem Eggs Shape pianki lateksowej grubości 15 mm oraz pianki wysokoelastycznej o grubości 20 mm, z drugiej strony warstwą profilowanej strefowo pianki wysokoelastycznej MultiZone wysokości 50 mm. Lateks zapewnia produktowi właściwości antybakteryjne, jest wytrzymały i odporny na deformacje. Jego niejednorodna struktura ułatwia wentylację powietrza we wnętrzu materaca. Dzięki zastosowaniu jednostronnie pianki wysokoelastycznej jest to najtańszy model MultiPocket tej klasy. Materac zapewnia bardzo wysoki komfort snu. Można korzystać z obu stron produktu, co wydłuży realnie jego żywotność. Wysokość: 22 cm.

Sprężyna Multipocket
Sprężyna Multipocket: to wkład sprężyn, które działają niezależnie od siebie (każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszonce). Aby uzyskać lepsze dopasowanie do ciała, producenci zagęszczają ilość sprężyn na m2. W ten sposób powstała sprężyna Multipocket. Materace z takimi sprężynami znacznie lepiej dopasowują się do ciała oraz gwarantują stabilniejsze podparcie.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: jest to rodzaj pianki o podwyższonej elastyczności - w porównaniu do zwykłych pianek poliuretanowych są one znacznie bardziej żywotne oraz lepiej oddychają. Dzięki zastąpieniu pianki poliuretanowej w materacach stały się one znacznie trwalsze i odporne na odkształcenia.
Lateks
Lateks: to rodzaj pianki wulkanizowanej z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Lateksy są bardzo odporne na odkształcenia i rewelacyjnie współgrają ze sprężyną kieszeniową, pozwalając jej dopasowywać się do ciała. Lateksy są także cenione za higieniczność - wewnątrz lateksu nie rozwijają się roztocza czy bakterie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni
Original Multi - budowa
Pokrowiec Probiotic
Pokrowiec Probiotic: pokrowiec tworzy wysokiej jakości dzianina, która wykończona została innowacyjną technologią Purotex. Dzianina idealnie pochłania nadmiar wilgoci, zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza oraz skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Naturalne probiotyki zawarte w specjalnych kapsułkach uaktywniają się podczas leżenia na materacu. Redukują ilość alergenów, dzięki czemu materace z pokrowcem Probiotic zalecane są dla osób zmagających się na co dzień z alergiami. W pokrowcu zastosowano również specjalny pas 3D, która usprawnia wentylację w produkcie. Pokrowiec nadaje się do prania w warunkach domowych w temperaturze 40 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Rated 4.99 on the scale 1 - 5 based on 169 customer reviews
Zweryfikowany zakup

140x200

Super materac. Używamy go już ponad 3 miesiące, jest naprawdę bardzo wygodny i nic rano nie boli. Polecamy.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super

Naprawdę świetny materac.Nie jest za twardy, ani za miękki, właśnie takiego szukałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym.Naprawdę warto.Jest wygodny i dobrze się na nim śpi.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac 160x200

Polecam! Bardzo dobry materac. Szybka wysyłka, bezproblemowa dostawa. Kilka miesięcy temu kupiłam dwa o wym. 120x200 i są bardzo wygodne (nie za miękkie, nie za twarde), nic się z nimi nie dzieje, nie deformują się. Jestem zadowolona z zakupu, i moje plecy również są w lepszej kondycji.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

ocena zakupu materacu

Pierwsza noc przespana na zakupionym materacu.Super !!!! Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

materac 140X200

Extra. Rano nie mogłem uwierzyć, że nic mnie nie boli i to po pierwszej nocy.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
PAN MATERAC
Bestseller