Materac BABY COMFORT MATERASSO dziecięcy
  • Materac BABY COMFORT MATERASSO dziecięcy
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO dziecięcy

369,00 zł
Nowy produkt

Higieniczny materac Baby Comfort Materasso dla dzieci z wkładem z pianki wysokoelastycznej.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Materac Baby Comfort stworzono z myślą o niemowlakach i nieco starszych dzieciach. Istotnym zadaniem było znalezienie materiału, który będzie dla nich bezpieczny i jednocześnie stanowił będzie wystarczającą podporę dla niestabilnego jeszcze kręgosłupa. Zdecydowano się na piankę wysokoelastyczną, która świetnie sprawdza się w materacach dla dorosłych i jest przez wielu producentów wprowadzana do linii produktów dziecięcych. Surowiec ten charakteryzuje się sporą wytrzymałością i bardzo dobrą przepuszczalnością. Cyrkulacja powietrza między wnętrzem materaca a otoczeniem zapobiega gromadzeniu się wilgoci, zaleganiu kurzu i rozwojowi pleśni oraz grzybów. Dodatkowo materiał jest w 100% naturalny i bezpieczny dla najmłodszych. Piana wysokoelastyczna sprawia, że materac dopasowuje się do ciężaru i kształtu ciała dziecka, zapewniając mu maksymalny komfort. Dla zapewnienia wygody użytkowania do produktu dołączono zdejmowany pokrowiec Bambi. Aby zachować materac w odpowiedniej czystości, należy prać pokrowiec w temp. 60 st.C.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: materiał o wysokich parametrach sprężystości i elastyczności. Pianka jest odporna na odkształcenia pod wpływem zmiennego ciężaru. Porowata struktura materiału wpływa na jego przewiewność i możliwości dostosowania się do ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni
Baby Cofort - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Bambi: wysokiej jakości pokrowiec, charakteryzujący się właściwościami antybakteryjnymi, dzięki którym w obrębie powierzchni snu zachowana jest odpowiednia higiena snu. Pokrowiec wyposażony w zamek ułatwiający zdejmowanie w celu odświeżenia w pralce w temperaturze 60 st. C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 16 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Rewelacja

Dziecko śpi na nim i nie chce się budzić .

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Użytkujemy materac pierwszą noc ale pierwsze wrażenie bardzo dobre.<br /> Solidny matrac w rozsądnej cenie i co ważne zdejmowany pokrowiec.<br /> Mam nadzieję że mój syn będzie przesypiał na nim całe noce.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Robi dobre wrażenie

Testujemy dopiero pierwszą noc, ale pierwsze wrażenie b. dobre. Z przyjemnością wyrzuciłam materac z pianki poliuretanowej, który po 3 latach się utlenił. Materac Baby Comfort jest od niego dużo masywniejszy, gęstszy. Ponadto porządny pokrowiec. <br /> Myślę, że naszemu Maluszkowi zapowiada się naprawdę dobre spanie :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

materac do łóżeczka

Bardzo dobry materac, wykorzystany w łóżeczku turystycznym, sprawdza się.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac Baby Comfort Materasso

Bardzo dobry materac, nie odkształca sie, jest idealny dla maluszka. Kontakt ze sprzedającym świetny; bardzo szybka wysyłka. Polecam !

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO