Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Materac Magnistretch 12 Magniflex przekrój - budowa
MAGNIFLEX

Materac MAGNISTRETCH 12 MAGNIFLEX piankowy

5 840,00 zł

Wysoki materac Magnistretch 12 z dodatkową warstwą termoelastyczną Memoform.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Wysoki materac Magnistretch 12 o średniej miękkości wspomaga aktywną regenerację mięśni pleców oraz zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa. To produkt dedykowany zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Posiada atrakcyjną zdejmowaną powłokę, unikalny system rehabilitacji oraz opracowany z naukowcami system aktywnej regeneracji. Podczas wypoczynku materac ten delikatnie rozciąga kręgosłup do pozycji pierwotnej, dzięki czemu bardzo korzystnie wpływa między innymi na problemy związane z bólami kręgosłupa i mięśni, umożliwiając regenerację kręgów i mięśni. Materac Magnistretch 12 wykonany jest z połączenia zimnych pianek Eliosoft z opatentowanym rdzeniem Stretch i pianki Elioform, a także hipoalergicznego włókna i termoelastycznej pianki Memoform zszytej z powłoką dla maksymalnego komfortu snu.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: zimna pianka opatentowana przez Magniflex. Dodaje sztywności oraz zapewnia trwałość i odpowiednią elastyczność powierzchni spania. Struktura pianki tworzy również czyste i świeże środowisko snu, materiał oddycha oraz pochłania nadmiar wilgoci. Materace z pianką Elioform doskonale sprawdzą się w sypialniach osób preferujących sen na nieco sztywniejszej powierzchni spania.
Pianka Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: elastyczna pianka, której struktura zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pianka wchłania i odparowuje wilgoć, dzięki czemu tworzy wyjątkowo czyste warunki podczas snu. Wyjątkowa budowa pianki przekłada się na doskonałe właściwości ortopedyczne, dzięki którym ciało użytkownika podparte jest stabilne przez całą noc.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Materac Magnistretch 12 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: delikatny, przyjemny w dotyku i niepodrażniający skóry pokrowiec zapewniający termoregulację podczas snu. Tkaninę pokrowca tworzą włókna wiskozy, które doskonale wchłaniają wilgoć oraz innowacyjna powłoka Outlast pochłaniająca i oddająca ciepło w zależności od temperatury ciała użytkownika. Pokrowiec nadaje się do prania w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MAGNIFLEX