KARIBIAN DESCANSO

Materac MAXIMUM KARIBIAN DESCANSO piankowy

4 843,00 zł

Piankowy materac Maximum Karibian Descanso w przyjemnym w dotyku pokrowcu Tencel Stretch.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Luksusowy materac Maximum Karibian Descanso został wykonany z nowoczesnych pianek, które wzajemnie się uzupełniając, tworzą niezwykle komfortowe środowisko snu. Model ten jest doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na higienicznym wypoczynku. Wyjątkowe właściwości pianki Gel Therm sprawiają, że powierzchnia materaca pozostaje przyjemnie chłodna. Otwartokomórkowy komponent skutecznie pochłania zarówno ciepło, jak i wilgoć. Dzięki temu powierzchnia pozostaje świeża i czysta, nawet podczas upałów. Warstwa pianki Memory Therm sprawia, że materac Maximum Karibian Descanso jest niezwykle komfortowy. Powierzchnia uginająca się pod wpływem temperatury ciała perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki śpiącej osoby. Pianka HR zapewnia optymalny stopień twardości materaca, a także zwiększa jego wytrzymałość na odkształcenia. Materac powleczony w delikatny w dotyku, pochłaniający wilgoć pokrowiec Tencel Stretch, o wyjątkowych właściwościach termicznych. Wysokość materaca to aż 28 cm.

Pianka Gel Therm
Pianka Gel Therm: wypełnienie wykonane z użyciem żelu o niskim przewodnictwie cieplnym, dzięki czemu komponent zawsze pozostaje przyjemnie chłodny. Komórkowa budowa pianki sprawia, że wilgoć jest odpowiednio odprowadzana z wnętrza materaca.
Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: nowoczesna technologia sprawia, że pianka reaguje na temperaturę ciała, uginając się wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Plastyczność komponentu sprawia, że powierzchnia perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu anatomicznego śpiącej osoby. Pianka o dużej gęstości oraz strukturze otwartokomórkowej – jest wyjątkowo przewiewna, a zarazem trwała.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o gęstości 28 kg/m3, o dużej zdolności adaptacyjnej. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, co przekłada się na zwiększoną trwałość materaca. Otwarta struktura komórkowa komponentu zapewnia cyrkulację powietrza, dzięki czemu wilgoć jest odprowadzana z wnętrza materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Twardość - średni
Maximum Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Tencel Stretch
Pokrowiec Tencel Stretch: wykonany z delikatnej w dotyku dzianiny, która charakteryzuje się trwałością i chłonnością. Odznacza się niezwykłymi właściwościami termicznymi – latem dzianina pozostaje chłodna, natomiast zimą utrzymuje ciepło.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
28 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO