Materac BABY DREAM MATERASSO dziecięcy
  • Materac BABY DREAM MATERASSO dziecięcy
MATERASSO

Materac BABY DREAM MATERASSO dziecięcy

428,00 zł
Nowy produkt

Materac Baby Dream Materasso dziecięcy z profilowanym wkładem i pokrowcem zawierającym ekstrakt aloesowy.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Baby Dream należy do ekskluzywnej linii produktów marki Materasso, przeznaczonej dla najmłodszych użytkowników. Dzieci rozwijają się również podczas snu więc istotne jest, by zapewnić im odpowiednie warunki do odpoczynku. Najważniejsze jest stabilne podparcie dla kręgosłupa i zastosowanie materiału reagującego na niewielki ciężar ciała. Wszystkie te parametry spełnia pianka Herbal zastosowana w modelu Baby Dream. Pianka z wyżłobionymi kanalikami, uformowana w specjalny sposób pomaga pozbyć się nadmiaru wody, która zalegając we wnętrzu mogłaby doprowadzić do powstania pleśni lub grzyba. Jej właściwości termiczne sprawiają, że temperatura ciała dziecka utrzymywana jest na stałym poziomie przez całą noc, w związku z czym nie ma ryzyka przegrzania organizmu. Atutem tego modelu materaca jest również pokrowiec Bambi. Tkanina w nim zastosowana została nasączona ekstraktem aloesowym, uzyskując tym samym wysoką ochronę przed wirusami i bakteriami. Prozdrowotna warstwa zachowuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Materac posiada trzyletnią gwarancję.

Pianka Herbal
Pianka Herbal: dość lekki materiał o zróżnicowanej, porowatej strukturze. Atrybuty te przyczyniają się do jego elastyczności i wytrzymałości na obciążenia. Zastosowanie pianki w materacach wydłuża ich żywotność dzięki wysokiej odporności na zniekształcenia spowodowane długim użytkowaniem produktu. Materiał stosowany najczęściej w materacach piankowych, ale również kieszeniowych czy kokosowych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni
Baby Dream - budowa
Pokrowiec Bambi
Pokrowiec Bambi: całkowicie bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Naturalne substancje w nim zawarte, takie jak ekstrakt z aloesu, pielęgnują ciało. Pokrowiec jest bardzo delikatny w dotyku i dokładnie przylega do ciała dziecka. Osłonę wnętrza materaca jest odpowiednia do oczyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
10 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO