Materac .EXE Curem
  • Materac .EXE Curem
CUREM

Materac .EXE CUREM piankowy

5 779,00 zł
Nowy produkt

Zaawansowany technologicznie materac .EXE stworzony z połączenia trzech wysokiej jakości pianek – Serena, Visco i Fusion.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Model .EXE jest materacem, w którym wykorzystano właściwości trzech pianek. Efektem takiego rozwiązania jest wysokiej klasy produkt zapewniający w każdym aspekcie komfortowy wypoczynek. Warstwa pianki Serene idealnie dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne podparcie. Zastosowanie technologii SAT, wpływa na regulacje siły zwrotnego nacisku dzięki czemu zmniejszony zostaje nacisk na części ciała, które wymagają podparcia. Pianka Visco cechuje się właściwościami termoelastycznymi. Ciepło dochodzące do pianki aktywuje właściwości wpływające na dopasowanie się materaca do kształtu ciała. Spód materaca wyścielony został pianką Fusion, której zadaniem jest stabilizacja całej konstrukcji. Pianka została nacięta, dzięki czemu w obrębie materaca powstało 7 stref twardości oraz zwiększona została termoregulacja całego produktu. Materac dostępny jest w wytrzymałym i antyalergicznym pokrowcu Zeo Case. Wysokość całego produktu to ok. 26 cm.

Pianka Serene
Pianka Serene: łączy w sobie najlepsze właściwości jakimi cechują się pianki typu memory foam i pianki konwencjonalne. Doskonale rozprowadza ciepło generowane przez ciało użytkownika nie zmieniając swojej struktury pod wpływem zmiennej temperatury panującej w sypialni. Jest to efekt zastosowania technologii SAT polegającej na zawarciu w strukturze pianki milionów mikrokapsułek, które reagując na obciążenie wypuszczają nadmiar powietrza.
Pianka Visco
Pianka Visco: antyalergiczny materiał, pod wpływem ciepła dostosowuje się do kształtu ciała. Po ustaniu obciążenia powraca do wyjściowej formy. Doskonale redukuje nacisk zapewniając uczucie otulenia. Dodatkową zaletą pianki jest absorpcja drgań dzięki czemu pianka może być wykorzystywana w materacach podwójnych.
Pianka Fly-Dry
Pianka Fusion: pianka hybrydowa, łączy parametry pianek konwencjonalnych i wysokoelastycznych. Cechuje się wytrzymałością i elastycznością zapewniając poczucie komfortu. Pianka podzielona została na 7 stref twardości w wyniku wykonanych nacięć w materiale, które wspomagają rozprowadzanie ciepła oraz odpowiednią wentylację w produkcie.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 cm
Twardość - średni
EXE - budowa
Pokrowiec Zeo Case
Pokrowiec Zeo Case: wysokiej jakości pokrowiec o właściwościach antybakteryjnych które zawdzięcza wykorzystaniu zeolitów, naturalnych minerałów dodatkowo neutralizujących zapachy. Zaletą pokrowca jest taśma 3D o wielowarstwowej strukturze, który dodatkowo został dodany na spodzie materaca. Efektem takiego zabiegu jest zwiększona cyrkulacja powietrza zapewniająca świeżość produktu przez długi okres czasu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat szwajcarskiego Instytutu AEH
Producent:
Curem
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Rewelacja!

Śpiąc na nim z żoną przestaliśmy odczuwać jakikolwiek ból pleców. Jest mega wygodny i przyjemny. Polecam każdemu!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat szwajcarskiego Instytutu AEH
Producent:
Curem
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
CUREM