Materac Premier Biospring Materasso
  • Materac Premier Biospring Materasso
MATERASSO

Materac PREMIER BIOSPRING MATERASSO piankowo-lateksowy

1 665,00 zł
Nowy produkt

Twardy materac Premier Biospring Materasso z wkładem profilowanej pianki wysokoelastycznej, lateksem oraz warstwą włókna SEACELL.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Materac Premier Biospring to ciekawe połączenie pianki wysokoplastycznej oraz lateksu z naturalnymi składnikami materaca. Jego rdzeń jest zbudowany z pianki wysokoplastycznej. Wyprofilowana pianka nadaje materacowi klasycznej sprężystości. Rdzeń jest obustronnie obłożony warstwą włókna Seacell, która podnosi stopień twardości materaca. Warstwę komfortową natomiast stanowi przewiewna płyta lateksu o wysokości 3cm, dzięki niej Premier Biospring nie ma efektu „deskowatości”. Model ten występuje w wysokiej jakości zdejmowanym pokrowcu Silver Protect, który można prać w temperaturze do 60°C.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: Pianka wysokoelastyczna powstała jako udoskonalenie standardowej pianki poliuretanowej. Jej najważniejsze cechy to poprawiona żywotność, bardzo dobry przepływ powietrza, oraz lepsze i bardziej czułe dopasowanie się do osoby leżącej. Producenci używając różnych surowców do wytwarzania tych pianek osiągają bardzo różne rezultaty jeżeli chodzi o komfort. Dodatkowe właściwości pianek wysokoelastycznych są osiągane dzięki odpowiedniemu profilowaniu ich. Często pianki te stanowią solidne podparcie dla dodatkowych warstw takich jak pianki termoelastyczne czy lateks.
Latex
Lateks: Jest to wytrzymały rodzaj pianki wulkanizowanej. Sposób na wytwarzanie lateksu odkryto w roku 1926. Pierwsze materace lateksowe zostały nazwane materacami królewskimim, ze względu na ich wysoką wygodę oraz... cenę. Pianka lateksowa z czasem stała się znacznie bardziej dostępna i zaczęła pojawiać się w materacach dziecięcych oraz jako obłożenie materacy sprężynowych czy piankowych. Głównymi zaletami lateksu jest bardzo wysoka żywotność połączona z elastycznością i miękkością. Są także bardzo higieniczne, przez co często poleca się go osobom wrażliwych na alergeny.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Premier Biospring - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: Materac Premier Biospring jest dostępny w pokrowcu Silver Protect. Jest to pokrowiec z aplikacją srebrnej nici, która chroni materac przed alergenami czy drobnoustrojami. Pokrowiec ten posiada także bardzo mocne i eleganckie pikowania, co nadaje efektowny wygląd materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowo-lateksowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Premier Biospring 160x200

Świetny dla osób lubiących twarde materace, nawet moje 120kg nie powoduje, że zapadam się jak w niego jak w miekką gąbkę, co denerwowało mnie w materacach stricte piankowych. Po kilku dniach użytkowania przestały nas boleć kręgosłupy i skończyły się drętwienia rąk. Warstwa lateksu nie przenosi wibracji, więc moja żona śpi sobie spokojnie jak muszę wcześniej wstać. Dwie gratisowe<br /> poduszki z pianki VISCOGREEN - REWELACYJNE!!!<br /> Poza tym podziękowania dla ekipy panmaterac.pl za całą obsługę zamówienia. POLECAM!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac rehab. Premier Biospring 90x180

Z materaca jestem bardzo zadowolona, bardzo wygodnie się na nim śpi, <br /> mam nadzieję, że przestanie mnie boleć kręgosłup. Chętnie podzielę się <br /> wrażeniami za parę tygodni. Z poważaniem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

bardzo dobry materac

swietny stosunek ceny do jakosci

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
21 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowo-lateksowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO