Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex piankowy
  • Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex piankowy
  • Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex aranżacja
  • Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex aranżacja
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNISTRETCH SPORT 9 MAGNIFLEX piankowy

3 690,00 zł

Innowacyjny materac Magnistretch Sport 9 zapewniający regenerację mięśni kręgosłupa i pleców.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Średnio twardy materac Magnistretch Sport 9 wyróżnia się właściwościami regenerującymi mięśnie w trakcie wypoczynku. Materac bardzo intensywnie rozciąga ciało, umożliwiając aktywną regenerację kręgów oraz mięśni pleców, niezależnie od pozycji snu, dlatego polecany jest m.in. osobom cierpiącym na schorzenia zdrowotne kręgosłupa i mięśni. Będzie najlepszy zwłaszcza dla rosnących nastolatków i sportowców, a także dla osób, które zmagają się z biochemicznymi zaburzeniami kręgosłupa. Konstrukcja materaca to połączenie zimnych pianek (Eliosoft z opatentowanym wkładem Stretch i Elioform z opatentowanym wkładem Stretch) ze zdejmowanym wiskozowym pokrowcem. Pokrowiec ten jest bardzo atrakcyjny wizualnie, ponadto można go prać w 30°C, dzięki czemu łatwiej o zachowanie higieny miejsca wypoczynku.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: pianka o właściwościach ortopedycznych. Materiał oddycha oraz pochłania nadmiar wilgoci. Skutecznie chroni przed namnażaniem i gromadzeniem niebezpiecznych dla zdrowia alergenów i bakterii. Jest to również materiał trwały i odporny na odkształcenia, nie traci swoich właściwości przez wiele lat użytkowania.
Pianka Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: opatentowana zimna pianka o strukturze mikrokomórkowej. Jest to higieniczny i oddychający materiał, zapewniający również optymalne podparcie kręgosłupa na całej długości. W połączeniu i innymi piankami Magniflex tworzy niezwykle trwałe i komfortowe materace. Pianka charakteryzuje się właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-twardy
Materac Magnistretch 9 Sport Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany pokrowiec z włóknami wiskozy. Nadaje odpowiedniej miękkości oraz jest przyjemny i delikatny w dotyku, nie podrażnia skóry. Pomaga utrzymać odpowiedni przepływ powietrza oraz skutecznie pochłania nadmiar wilgoci. Zapewni wyjątkowo komfortowe i świeże warunki podczas snu. Pokrowiec należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis