Materac Biogreen Copper Materasso
  • Materac Biogreen Copper Materasso
MATERASSO

Materac BIOGREEN COPPER MATERASSO piankowy

2 330,00 zł

Innowacyjny materac Biogreen Copper Materasso w zdejmowanym pokrowcu Carbon. Materac został wyposażony w nowoczesną piankę Viscopper®, która zawiera naturalne minerały, pozytywnie wpływające na zdrowie użytkownika.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Nowoczesny materac Biogreen Copper Materasso powstał z połączenia kilku solidnych pianek, umieszczonych w jakościowym pokrowcu. U samej góry została ulokowana pianka Viscopper®, którą stworzono na bazie naturalnych minerałów, między innymi turmalinów, miedzi oraz grafitu. Każde z nich odpowiada za różnego rodzaju działania prozdrowotne. Pianka eliminuje codzienne dawki promieniowania, na przykład z telefonu komórkowego, Bluetooth czy fal radiowych. Dzięki temu wspomaga odpoczynek organizmu oraz jego regenerację po całym dniu. Kolejna z warstw – pianka Biogreen – została ponacinana w taki sposób, aby stworzyć aż 7 stref twardości w materacu. Poprzez zastosowanie tego rozwiązania, model perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu oraz wagi ciała użytkownika, zapewniając właściwe podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa. Najwyższa z pianek – pianka Eliocell – dba o odpowiednią przewiewność materaca, zapobiegając rozwojowi szkodliwych roztoczy, kurzu czy innych bakterii. Dodatkowo w modelu o stopniu twardości H2 zastosowano również piankę Nightfly o wysokim poziomie elastyczności punktowej. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Carbon, który jest przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 60 st.C. Materac Biogreen Copper z najnowszej kolekcji Materasso dostępny jest w dwóch stopniach twardości H2 lub H3.

Pianka Viscopper®
Pianka Viscopper®: innowacyjny materiał, w skład które wchodzą: turmaliny, miedź i grafit, przyjazne dla zdrowia użytkownika. Turmaliny eliminują grzyby, bakterie oraz wirusy. Miedź wzmacnia odporność organizmu, a także pozytywnie działa na układ nerwowy. Grafit z kolei perfekcyjnie spełnia rolę przewodnika cieplnego oraz elektrycznego. Dzięki wszystkim właściwościom minerałów, pianka Viscopper® zwalcza promieniowanie, np. z telefonu komórkowego czy Bluetooth oraz działa antybakteryjnie.
Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: materiał z odpowiednimi nacięciami, dzięki którym w materacu powstały niezależne strefy twardości. Dodatkowo podczas produkcji pianki zrezygnowano z surowców ropopochodnych i zastąpiono je naturalnym olejem rycynowym. Warstwa została zaimpregnowana ekstraktem Aloe Vera, który zapobiega powstaniu roztoczy oraz bakterii.
Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: pianka o wysokim poziomie elastyczności punktowej. Perfekcyjnie dopasowuje się do ciała użytkownika, sprawiając wrażenie przyjemnego otulenia. Została stworzona na bazie rozpylonej wody. Materiał jest odporny na odkształcenia, dlatego znacznie przedłuża żywotność materaca.
Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: trwały, sprężysty i elastyczny materiał. Cechuje się dużą przewiewnością, dlatego odpowiada za utrzymanie właściwej higieny oraz świeżości materaca. Eliminuje powstawanie kurzu, roztoczy, a także bakterii. Pianka jest odporna na odkształcenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - średni
Biogreen Copper H2 - budowa
Twardość - twardy
Biogreen Copper H3 - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec Carbon: przyjemny w dotyku materiał, charakteryzujący się wyjątkowym wyglądem. Stylowe przeszycia dodają mu klasy i elegancji. Pokrowiec został stworzony z tkaniny uzupełnionej o włókna węglowe, które zapewniają dodatkową ochronę przed codziennym promieniowaniem, występującym w domach czy mieszkaniach. Odpoczynek lub sen na materacu z pokrowcem Cabron umożliwia pozbycie się ładunków elektrostatycznych, nagromadzonych podczas całego dnia. Materiał posiada pas 3D, ułatwiający odpowiednią wymianę powietrza w materacu. Pokrowiec z łatwością można zdjąć i następnie uprać w maksymalnej temperaturze 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
23 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
23 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
MATERASSO