Materac Natur Biogreen Materasso
  • Materac Natur Biogreen Materasso
MATERASSO

Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO piankowy

1 803,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości materac Natur Biogreen Materasso na bazie pianki BIOGREEN; dostępny w pikowanym pokrowcu do prania.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Twardość:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Nazwa materaca Natur Biogreen nawiązuje do naturalnych składników wykorzystanych do jego budowy. Jego wkład stanowi blok pianki wysokoplastycznej Biogreen zbudowanej na bazie oleju rycynowego. Pianka ta jest bardzo żywotna, odporna na odkształcenia i dobrze "oddycha". Tworzy stabilne podparcie dla kręgosłupa. Materac jest produktem, który uzyskał status wyrobu medycznego i występuje w dwóch twardościach do wyboru. Jest to świetny wybór dla osób, które lubią naturalne i nowoczesne rozwiązania.

Pianka Biogreen
Pianka Biogreen: Jest autorską pianką oferowaną przez firmę Materasso. Powstała na bazie oleju rycynowego. Nietypowa baza do wytworzenia tej pianki wymaga od producenta stosowania znacznie mocniejszych stabilizatorów, co w efekcie przekłada się na dłuższą żywotność pianki Biogreen w stosunku do innych pianek wysokoelastycznych. Ponadto materiał został nasączony ekstraktem z aloesu, który ma za zadanie chronić materac przed alergenami.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Natur Biogreen - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lyocell: Materac Natur Biogreen jest dostępny w pokrowcu Lyocell. Materiał bardzo dobrze przyjmuje i pochłania wilgoć. Skutecznie przepuszcza powietrze, dzięki czemu materac swobodnie oddycha. Dodatkowo posiada specjalny pas taśmy 3D, który usprawnia cyrkulację powietrza. Pokrowiec zawiera zamek rozdzielczy i można go prać w temperaturze do 60ºC.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO