PAN MATERAC

Materac ST. LOUIS PAN MATERAC hybrydowy

3 590,00 zł

Komfortowy materac St. Louis Pan Materac z 5-strefowym wkładem sprężynowym i innowacyjnymi piankami. Materac z dwiema stronami użytkowymi.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

St. Louis to bardzo dobrej klasy materac stworzony z myślą o zapewnieniu zdrowego i relaksującego odpoczynku nocnego. W jego wnętrzu znajdują się wysokie sprężyny kieszeniowe, w których wyodrębniono 5 stref twardości dla lepszego dostosowania do potrzeb poszczególnych partii ciała. Sprężyny zostały obłożone dwoma rodzajami pianek: pianką wysokoelastyczną D18 oraz pianką AF D50 Hyper cechujących się dobrymi właściwościami adaptacyjnymi. Wytrzymałe obrzeża wykonane zostały z pianki D28. Zastosowanie naturalnej wełny owczej i bawełny oraz włókien klimatycznych i silikonowych, a także tkaniny dystansowej o dużej przepuszczalności powietrza przyczynia się do utrzymania optymalnego komfortu cieplnego o każdej porze roku. Wraz z wyjątkowymi walorami użytkowymi idzie w parze efektowna estetyka. Materac St. Louis Pan Materac wyróżnia się szczególnie eleganckim designem, który doskonale koresponduje z nowoczesnymi wnętrzami. Przykuwa uwagę ozdobnymi pikowaniami oraz kontrastowym połączeniem bieli z ciemną tkaniną w obwodzie.

Pianka AF D50 Hyper
Pianka AF D50 Hyper: wysokogatunkowa elastyczna pianka moletowana (ze specjalnymi zagłębieniami na powierzchni) zwiększająca poziom komfortu.
Pianka wysokoelastyczna D18
Pianka wysokoelastyczna D18: zaawansowany technologicznie rodzaj pianki poliuretanowej, która oferuje wyjątkowe właściwości użytkowe – wyróżnia się bardzo wysoką sprężystością oraz znakomitą trwałością. Utrzymuje stabilność i sztywność materaca. Jest odporna na odkształcenia, co znacznie wydłuża żywotność materaca w porównaniu z tradycyjnymi piankami.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: niezależnie pracujące 5-strefowe sprężyny, które zapewniają wysoką elastyczność punktową. Idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i mięśni. Przy nacisku ruch jest absorbowany lokalnie i nie rozprzestrzenia się po całej powierzchni materaca. Jest to szczególnie doceniane przez pary – kiedy jedna osoba zmienia pozycję snu, druga nie odczuwa efektu falowania. Konstrukcja sprężyn umożliwia dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Materac St.Louis Pan Materac - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkanina zewnętrzna posiadająca cechy dzianiny, tj. dobrą elastyczność i rozciągliwość w każdym kierunku, dzięki czemu dobrze współpracuje z elastycznym wkładem. Wyrafinowane wzornictwo doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
PAN MATERAC