Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac KLASIK MATERASSO piankowy Zobacz większe

Materac KLASIK MATERASSO piankowy

Nowy produkt

MATERASSO

Rehabilitacyjny materac piankowy o dwóch różnych twardościach; dostępny w pokrowcu do prania.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Materasso

860,00 zł

Więcej informacji

Klasik to model piankowy  w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego rdzeń stanowi łączona pianka o wysokiej gęstości. Materac posiada dwie twardości po obu stronach – z jednej strony znajduje się gęsta wyprofilowana pianka, która nadaje efekt masażu, druga strona wyróżnia się pianką o mniejszej gęstości. Strona ta jest zauważalnie miększa. Materace piankowe bardzo dobrze dopasowują się do ciała. Materac występuje w pokrowcu Hypoallergic, który można prać.

pianka_visco
Pianka Łączona: Powstała z kombinacji innych pianek producenta. Dzięki połączeniu ich ze sobą pianka łączona jest bardzo gęsta i zapewnia stabilne podparcie dla ciała. Jest to niedrogie rozwiązanie dla osób poszukujących tańszych materaców piankowych.

pianka pur
Pianka Pur: Jest to jeden z podstawowych komponentów materaca. Szerokie zastosowanie i niewygórowana cena pianki poliuretanowej sprawiają, że można ją spotkać w łóżkach, materacach czy wypoczynkach, a możliwość jej formowania i profilowania pozwala osiągnąć różne efekty komfortu.

podkreslnik

Budowa:

Materac Klasik Materasso Budowa
Zalecany stelaż – elastyczny

Wysokość:

Wysokość wkładu: 16 cm
Wysokość całkowita: 20 cm
pokr_dol

Pokrowiec:

lato_zima_fortte
Bamboo: Pokrowiec ten jest wykonany z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Jest to także naturalna bariera chroniąca materac przed przedostawaniem się do środka wszelkich mikroorganizmów czy drobnoustrojów. Dodatkowo pokrowiec pikowany jest dwoma centymetrami piany wysokoelastycznej, aby zapewnić użytkownikowi jeszcze wyższy komfort. Posiada włókno klimatyzujące, które wspomaga przepływ powietrza i nadaje się do prania w temperaturze 30°C.
podkreslnik

Twardość:

twardosc7
5 stref
Materac Rehabilitacyjny
Materac Klasik posiada specjalne atesty, dzięki którym zyskał miano materaca rehabilitacyjnego i posiada 8% stawkę Vat.
5 stref
Materac Dwustronny
Materac Klasik nadaje się do użytkowania po obu stronach, a ich zamiana wydłuża jego żywotność.
5 stref
Pokrowiec do prania
Materac Klasik występuje w pokrowcu, który nadaje się do prania w temperaturze do 30ºC.
5 stref
Przyjazny dla Środowiska
W trakcie produkcji materaców firmy Materasso udało się ograniczyć emisję szkodliwych substancji do minimum, chroniąc atmosferę oraz środowisko naturalne.
5 stref
Certyfikat Eco Passport
Materac Klasik posiada certyfikat Eco Passport, który gwarantuje, że materac nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla środowiska.
5 stref
Klej Wodny Simalfa
Do utworzenia materaca Klasik firma Materasso używa wodnego kleju Simalfa, który łączy kolejne warstwy materaca bez wydzielania szkodliwych substancji dla człowieka i środowiska.

podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane