• Obniżka
Promocja
JANPOL

Materac LUNA JANPOL piankowy

1 857,00 zł 1 485,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 392,00 zł

Materac Luna Janpol piankowy o zróżnicowanych siedmiu strefach twardości. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Luna to materac znakomicie dostosowujący się do kształtów ciała. Pozwala sypiać komfortowo i wspiera leczenie dolegliwości kręgosłupa, utrzymując go w prawidłowym ułożeniu. Nie nagrzewa się nadmiernie. Budowa wkładu umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Przez to materac Janpol Luna zapewnia dobrą termoregulację i higieniczne środowisko snu. Te wszystkie właściwości to zasługa trzech wysokiej jakości rodzajów pianek. We wnętrzu zastosowano piankę hybrydową, zaś na zewnątrz z jednej strony znajduje się wysokoelastyczna pianka żelowa, a z drugiej strony pianka hybrydowa o profilowanym kształcie z siedmioma strefami twardości. W związku z zastosowaniem różnych warstw zewnętrznych materac Luna różni się stopniem twardości w zależności od ułożenia góra/dół: jedna strona jest bardziej miękka, druga ma średni stopień twardości. W ten sposób łatwiej dostosować podłoże do potrzeb użytkowników. Luna jako materac piankowy może być stosowana ze stelażami regulowanymi. Do wyboru są dwa pokrowce: Puroactive i Silver Protect – oba stworzone z myślą o zwiększeniu właściwości prozdrowotnych materaca.

Pianka hybrydowa
Pianka hybrydowa: pianka o zwiększonej gęstości, lekka, ale wytrzymała, nieulegająca trwałym deformacjom. Stanowi solidną bazę dla pozostałych pianek. Jej odpowiednie profilowanie układające się w 7 stref twardości przyczynia się do optymalnego podtrzymania każdego odcinka ciała.
Pianka żelowa
Pianka żelowa: wysokoelastyczna pianka o żelowej konsystencji z otwartą strukturą komórkową. Ilość jej komórek znacznie przekracza ilość komórek w standardowych piankach, a to oznacza zdecydowanie lepszy przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci. Wentylację usprawniają podłużne i poprzeczne nacięcia. Dzięki dużej elastyczności pianka dobrze dopasowuje się do ciała. Jest odporna na powstawanie trwałych deformacji.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - miękki - średni
Luna - budowa
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: stworzony z przyjemnej w dotyku dzianiny wzbogaconej w probiotyki, które aktywują się w wyniku tarcia ciała o powierzchnię materiału i znacząco zmniejszają ilość roztoczy (o ok. 93,7%), a także redukują alergeny kotów i psów. Skuteczność została potwierdzona badaniami. Jest szczególnie polecany osobom, zmagającym się z objawami uczuleń. Można go prać w wodzie w temperaturze do 40 st. C.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wykonany z dzianiny, której powłoka zawiera srebro przyczyniające się do niszczenia chorobotwórczych drobnoustrojów. Obecność srebra zapobiega także elektryzowaniu się materiału, a tym samym przyciąganiu kurzu, co wydłuża świeżość pokrowca. Silver Protect niweluje również przykre zapachy. Swoje właściwości zachowuje nawet po wielokrotnym praniu. Może być odświeżany w temperaturze do 40 st. C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
miękki/średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
miękki/średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Promocja
JANPOL