Materac Klasik Materasso
  • Materac Klasik Materasso
MATERASSO

Materac KLASIK MATERASSO piankowy

1 163,00 zł
Nowy produkt

Materac Klasik Materasso piankowy o dwóch różnych twardościach; dostępny w pokrowcu do prania.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Klasik to model piankowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Jego rdzeń stanowi łączona pianka o wysokiej gęstości. Materac posiada dwie twardości po obu stronach – z jednej strony znajduje się gęsta wyprofilowana pianka, która nadaje efekt masażu, druga strona wyróżnia się pianką o mniejszej gęstości. Strona ta jest zauważalnie miększa. Materace piankowe bardzo dobrze dopasowują się do ciała. Materac występuje w pokrowcu Hypoallergic, który można prać.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Łączona: powstała z kombinacji innych pianek producenta. Dzięki połączeniu ich ze sobą pianka łączona jest bardzo gęsta i zapewnia stabilne podparcie dla ciała. Jest to niedrogie rozwiązanie dla osób poszukujących tańszych materaców piankowych.
Pianka Poliuretanowa
Pianka PUR: jest to jeden z podstawowych komponentów materaca. Szerokie zastosowanie i niewygórowana cena pianki poliuretanowej sprawiają, że można ją spotkać w łóżkach, materacach czy wypoczynkach, a możliwość jej formowania i profilowania pozwala osiągnąć różne efekty komfortu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Klasik - budowa
Pokrowiec Bamboo
Pokrowiec Bamboo: Pokrowiec ten jest wykonany z włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Jest to także bariera chroniąca materac przed przedostawaniem się do środka wszelkich mikroorganizmów czy drobnoustrojów. Dodatkowo pokrowiec pikowany jest dwoma centymetrami piany wysokoelastycznej, aby zapewnić użytkownikowi jeszcze wyższy komfort. Posiada włókno klimatyzujące oraz nadaje się do prania w temperaturze 30°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
20 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Materasso
MATERASSO