Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac ARGENTO THERAPY Mollyflex piankowy Zobacz większe

Materac ARGENTO THERAPY Mollyflex piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Wysokiej jakości piankowy materac Argento Therapy o właściwościach medycznych. Dostępny w pokrowcu z tkaniny SilverSafe.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 4 tygodni

Promocja
Mollyflex

2 165,00 zł


Więcej informacji

Materac Argento Therapy jest idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących twardsze podłoże oraz często zmieniających pozycję podczas snu. Materac wykonany został z dwóch wysokiej jakości pianek. Rdzeń materaca stanowi 18 centymetrowy blok z pianki wysokoelastycznej Polilattex o zwiększonej sprężystości, który wpływa na zachowanie odpowiedniej sztywności całego produktu. Podstawa wyścielona została warstwą pianki Viscofoam Pneumatic o grubości 2 cm. Materiał ten zapewnia punktowe rozłożenie nacisku, dzięki czemu zwiększony zostaje komfort oraz wygoda odpoczynku. Liczne badania potwierdzają medyczne właściwości produktu. Materac Argento Therapy dostępny jest w pokrowcu z innowacyjnej tkaniny SilverSafe, w której zawarte zostały włókna srebra dzięki którym w obrębie materaca nie rozwijają się bakterie i grzyby. Dzięki wykorzystaniu w pokrowcu pianki Polygel o wysokim stopniu przewiewności do materaca dostarczane jest świeże powietrze, które zapewnia czyste i suche środowisko snu. Producent przewiduje gwarancję na rdzeń materaca na okres 10 lat oraz 2 lat na pokrowiec. Wysokość materaca: 26 cm.

pianka wysokoelastyczna Polilattex
Pianka Polilattex: materiał wysokoelastyczny o gęstości 32 kg/m2. Wyższy poziom sprężystości pianki wpływa na zwiększenie sztywność produktu. Pianka doskonale podpiera kręgosłup zapewniając zdrowy i komfortowy sen. Materiał ten produkowany jest bez użycia szkodliwych substancji.
Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: Dwu centymetrowa warstwa pianki Viscofoam Pneumatic stanowi obłożenie bloku z pianki Polilattex. Jest to materiał, który świetnie absorbuje oraz rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Wysoka przewiewność materiału wpływa na higieniczność całego produktu.
podkreślnik

Budowa

Materac Argento Therapy Mollyflex budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu: ok. 26 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec Argento Therapy
Pokrowiec: wykonany został z tkaniny SilverSafe, w składzie której zawarte został włókna srebra dzięki którym w okrębie materaca nie gromadzą się i nie rozwijają bakterie oraz grzyby. Wkład pokrowca pikowany jest dwoma piankami. Materiał I-fo@m zawiera specjalny żel, dzięki któremu w pokrowcu uzyskany został efekt doskonałej termoregulacji zapobiegający nadmiernej potliwości podczas snu. Natomiast pianka Polygel cechuje się doskonałą przewiewnością oraz właściwościami zapewniającymi odprowadzanie nadmiernej wilgoci przez co w materacu zachowane zostaje czyste i świeże środowisko snu.
podkreślnik


Twardość:

twardośćMaterac jednostronny
Materac jednostronny
Jedna strona użytkowa obłożona pianką Viscofoam Pneumatic.

do stelaży regulowanych
Do stelaży regulowanych
Materac należy użytkować w połączeniu ze stelażami regulowanymi.

Pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec należy odświeżać w temperaturze do 60 stopni Celcjusza.

Produkt medyczny
Produkt medyczny.
Materac o właściwościach medycznych potwierdzonych licznymi badaniami.

produkt antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały wykorzystane przy produkcji materaca są w pełni bezpieczne dla alergików.

Gwarancja 10 lat
Gwarancja
Rdzeń materaca objęty 10 letnią gwarancją, natomiast pokrowiec 2 letnią.
certyfikat OEKO-TEX Standard 100
OEKO-TEX Standard 100
Produkt wyróżniony został certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane