Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ARGENTO THERAPY Mollyflex piankowy
  • Materac ARGENTO THERAPY Mollyflex piankowy
MOLLYFLEX

Materac ARGENTO THERAPY Mollyflex piankowy

2 410,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości piankowy materac Argento Therapy o właściwościach medycznych. Dostępny w pokrowcu z tkaniny SilverSafe.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Argento Therapy jest idealnym rozwiązaniem dla osób preferujących twardsze podłoże oraz często zmieniających pozycję podczas snu. Materac wykonany został z dwóch wysokiej jakości pianek. Rdzeń materaca stanowi 18 centymetrowy blok z pianki wysokoelastycznej Polilattex o zwiększonej sprężystości, który wpływa na zachowanie odpowiedniej sztywności całego produktu. Podstawa wyścielona została warstwą pianki Viscofoam Pneumatic o grubości 2 cm. Materiał ten zapewnia punktowe rozłożenie nacisku, dzięki czemu zwiększony zostaje komfort oraz wygoda odpoczynku. Liczne badania potwierdzają medyczne właściwości produktu. Materac Argento Therapy dostępny jest w pokrowcu z innowacyjnej tkaniny SilverSafe, w której zawarte zostały włókna srebra dzięki którym w obrębie materaca nie rozwijają się bakterie i grzyby. Dzięki wykorzystaniu w pokrowcu pianki Polygel o wysokim stopniu przewiewności do materaca dostarczane jest świeże powietrze, które zapewnia czyste i suche środowisko snu. Producent przewiduje gwarancję na rdzeń materaca na okres 10 lat oraz 2 lat na pokrowiec. Wysokość materaca: 26 cm.

Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: materiał wysokoelastyczny o gęstości 32 kg/m3. Wyższy poziom sprężystości pianki wpływa na zwiększenie sztywność produktu. Pianka doskonale podpiera kręgosłup zapewniając zdrowy i komfortowy sen. Materiał ten produkowany jest bez użycia szkodliwych substancji.
Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: Dwu centymetrowa warstwa pianki Viscofoam Pneumatic stanowi obłożenie bloku z pianki Polilattex. Jest to materiał, który świetnie absorbuje oraz rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni. Wysoka przewiewność materiału wpływa na higieniczność całego produktu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Argento Therapy - budowa
Pokrowiec Silver Safe
Pokrowiec Silver Safe: wykonany został z tkaniny Silver Safe, w składzie której zawarte został włókna srebra dzięki którym w obrębie materaca nie gromadzą się i nie rozwijają bakterie oraz grzyby. Wkład pokrowca pikowany jest dwoma piankami. Materiał I-fo@m zawiera specjalny żel, dzięki któremu w pokrowcu uzyskany został efekt doskonałej termoregulacji zapobiegający nadmiernej potliwości podczas snu. Natomiast pianka Polygel cechuje się doskonałą przewiewnością oraz właściwościami zapewniającymi odprowadzanie nadmiernej wilgoci przez co w materacu zachowane zostaje czyste i świeże środowisko snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobry materac

Szukałem materaca dla dwóch osób ja jestem duży facet żona drobna kobieta. Szukaliśmy coś co się sprawdzi dla nas dwojga i będzie komfortowym spaniem oraz pozwoli o zadbanie o nasze kręgosłupy. Produkt się sprawdził po kilku nocach jest naprawdę super i żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Na chwile obecna polecam materac.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MOLLYFLEX