Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Mata kokosowa do materacy SleepMed
  • Mata kokosowa do materacy SleepMed
SLEEPMED

Mata kokosowa do materacy SleepMed

100,00 zł
Nowy produkt

Naturalne tworzywo zwiększające twardość powierzchni materaca.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 15 dni roboczych
Ilość:

Mata kokosowa jest dodatkiem do materacy marki SleepMed i stosuje się ją w przypadku konieczności podniesienia twardości ich powierzchni. Materiał uzyskiwany jest ze skorupy orzecha kokosowego, którego włókna są wulkanizowane i lateksowane, by zachowały swoją formę przez wiele lat. Mata kokosowa podnosi wytrzymałość materaca i utwardza wkład, co przyczynia się do właściwego podparcia kręgosłupa w trakcie wypoczynku. Materiał jest naturalny i bezpieczny dla alergików. Dzięki solom mineralnym zawartym we włóknach kokosu rozwój roztoczy, bakterii i pleśni w otoczeniu zostaje ograniczony. Mata wpływa na jakość cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca oraz szybkość odprowadzenia wilgoci. Włókna kokosowe eliminują szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych. Matę należy regularnie wietrzyć, co wpłynie korzystnie na jej żywotność. Mata przystosowana jest do łączenia z materacami SleepMed. Ulokowanie jej pomiędzy piankami spowoduje znaczne zwiększenie twardości produktu, a lekka poprawa twardości zostanie uzyskana poprzez umieszczenie jej na samym dole wypełnienia.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
Mata kokosowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
SLEEPMED