Poduszka LONDON HERBAL MATERASSO
  • Poduszka LONDON HERBAL MATERASSO
MATERASSO

Poduszka LONDON HERBAL MATERASSO

441,00 zł
Nowy produkt

Poduszka z piany wysokoelastycznej, nasączonej wyciągiem z kwiatu dzikiej róży.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka London Herbal posiada tradycyjny, prostokątny kształt. Taka forma przeznaczona jest przede wszystkim dla osób śpiących na plecach. Poduszka dokładnie wypełnia przestrzeń między materacem, a głową i kręgami szyjnymi. Pianka wysokoelastyczna utrzymuje kształt i jest odporna na deformacje. Dodatkowo materiał posiada kanaliki wpływające na przewiewność. Nasączenie pianki olejkami eterycznymi, pochodzącymi z kwiatu dzikiej róży, nadaje poduszce przyjemny zapach. Wieczorna aromaterapia przyczynia się do pełnej relaksacji organizmu podczas snu. Poduszka posiada rozpinany pokrowiec z weluru i dwuletnią gwarancję. Wymiary: 72x42x12 cm.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka Herbal Foam: pianka lekka, miękka i zachowująca kształt, nawet po długotrwałym użytkowaniu. Dzięki nasączeniu jej ekstraktem z kwiatu dzikiej róży uzyskała właściwości aromaterapeutyczne. Piana doskonale reaguje na temperaturę i ciężar ciała.
WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka London Herbal - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka Herbal Foam
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Skład:
Tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka Herbal Foam
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
MATERASSO