PAN MATERAC

Prześcieradło satynowe PAN MATERAC białe

129,00 zł

Wysokiej jakości prześcieradło satynowe z kolekcji Pan Materac w kolorze białym. Prześcieradło jest wyposażone w solidną gumkę po to, aby nie zsuwało się z podłoża do snu w trakcie odpoczynku.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Prześcierdało satynowe Pan Materac białe

Klasyczne białe prześcieradło z gumką to niezbędne wyposażenie każdej przestrzeni sypialnianej. Jest ono świetnym zabezpieczeniem materaca, czy innego podłoża do snu, przed zbytnią eksploatacją. Dodatkowo satynowe prześcieradło znacznie zwiększa poziom wygody w trakcie odpoczynku. Prześcieradło satynowe Pan Materac zostało w całości wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny, dlatego posłuży w dobrym stanie przez długi czas. Materiał jest przeznaczony do wielokrotnego odświeżania w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza. Prześcieradło ponadto doskonale przepuszcza powietrze, dlatego nie wzbudza nadmiernej potliwości u śpiącego w trakcie odpoczynku. Prześcieradło pasuje do materacy o maksymalnej wysokości 30 centymetrów i jest dostępne w pięciu rozmiarach: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200. Prześcieradło jest odpowiednie do prasowania.

WYMIARY: 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
SKŁAD TKANINY: 100% BAWEŁNA
prześcieradło satynowe Pan Materac białe
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - W komplecie taniej
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Bawełna
Producent:
Pan Materac
Temperatura prania:
40 st.C.
Informacje dodatkowe:
Promocja - W komplecie taniej
PAN MATERAC