Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO
  • Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO
MATERASSO

Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO

410,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka wypełniona olejkami eterycznymi.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka PARIS HERBAL MATERASSO Rozmiar: 60x43 1 410,00

Poduszka Paris Herbal posiada anatomiczny kształt, dzięki któremu jest najbardziej odpowiednia dla osób śpiących w pozycji bocznej. Kręgosłup nawet w takim ułożeniu będzie właściwie podparty. Wypełnienie poduszki stanowi bardzo dobrej jakości pianka wysokoelastyczna Herbal Foam. Dla zapewnienia lepszej przewiewności została wyposażona w specjalne kanały wentylacyjne. Odprowadzają one wilgoć z wnętrza poduszki i dostarczają do niego świeże powietrze. Piana nasączona jest wyciągiem z kwiatu dzikiej róży. Ekstrakt nie tylko nadaje produktowi świeżości, ale również ułatwia zasypianie. Poduszka jest lekka i dzięki welurowemu pokrowcu przyjemna w dotyku. Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Wymiary: 60x43x10 cm.

Pianka Herbal Foam
Pianka Herbal Foam: pianka powstała na skutek wielu badań dotyczących wpływu aromatów na jakość snu. Nasączenie jej ekstraktem z kwiatu dzikiej róży nadaje produktom walorów aromaterapeutycznych. Piana jest elastyczna i cechuje się doskonałą przepuszczalnością.
WYMIARY: 60x43x10 CM
Twardość - miękki
Poduszka Paris Herbal - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Tkanina Velur
Kolor:
Biały
Wysokość:
10 cm
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
Pianka Herbal Foam
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MATERASSO