Stelaż Apollo II Janpol
  • Stelaż Apollo II Janpol
  • Stelaż Apollo II Janpol
  • Stelaż Apollo II Janpol podwójny
JANPOL

Stelaż APOLLO II JANPOL

269,00 zł

Stelaż Apollo II zbudowany z giętych listew brzozowych; z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Na rynku dostępnych jest wiele modeli stelaży. Gdy będziemy decydowali się na zakup jednego z nich, sprawdźmy, czy będzie odpowiedni do naszego materaca i posiadanego przez nas łóżka. Model Apollo II ze względu na swoją niewielką wysokość – ok. 4,5 cm - jest idealny do łóżek z nawet bardzo niską burtą. Zastosowanie go w tego tupu produkcie zapobiegnie wysuwaniu się materaca poza krawędzie łóżka. Sprawdzi się z materacami każdego typu, szczególnie lateksowymi i kieszeniowymi. Stelaż złożony jest z 28 giętych listew brzozowych. Są one rozmieszczone na całej długości co 3 centymetry i przymocowane do solidnej ramy za pomocą gumowych uchwytów. Stelaż jest elastyczny i dostarcza do materaca świeże powietrze od spodu. W części lędźwiowej znajdują się specjalne suwaki pozwalające na dopasowanie twardości tej partii do indywidualnych preferencji użytkownika. Produkt dostępny jest w wersji do samodzielnego montażu. Jego właściwe użytkowanie wymaga podparcia na całej długości boków. Stelaż jest wytrzymały i posiada duża tolerancję wagową. Produkt objęty pięcioletnią gwarancją producenta. Duży wybór rozmiarów standardowych.
UWAGA! Stelaż w rozmiarze 140x200 składa się z dwóch stelaży 70x200 umieszczonych w jednej ramie; Stelaż 160x200 z dwóch stelaży 80x200 umieszczonych w jednej ramie; Stelaż 180x200 z dwóch stelaży 90x200 cm umieszczonych w jednej ramie!

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
Stelaż Apollo 2 Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Zadowolony klient

Porządne wykonanie, możliwość regulacji. Instrukcja nie wskazuje kolejności działań ale stelaż jest łatwy do montażu. Niestety musiałem dociąć boczne listwy aby zmieścił się w ramie łóżka z grubymi nogami.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo dobry

Bardzo dobry zakup. Montaż przebiega sprawnie, niestety nie zmieściło się do naszej ray łóżka ... ale to rama z BRW więc wiadomo, że to dziadostwo. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
JANPOL