• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
TEMPUR

Poduszka ONE BY TEMPUR™ - OUTLET

558,00 zł 418,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 418,50 zł

Miękka poduszka ONE BY TEMPUR™.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka ONE by TEMPUR™ stanowi doskonałe uzupełnienie każdej sypialni. Dzięki swojemu pochylonemu kształtowi podczas snu zapewnia wsparcie dla wszystkich części kręgosłupa szyjnego, niezależnie od przyjętej pozycji przez śpiącego. Taka konstrukcja sprawia, że głowa i kark pozostają zawsze w odpowiednim ułożeniu, co przyczynia się do odprężenia i zrelaksowania tych obszarów, wspierając jednocześnie rozluźnienie spiętych mięśni. To szczególnie istotne, zwłaszcza gdy użytkownik spędza większość czasu w pozycji siedzącej, skierowanej w dół ku monitorowi. Poduszka jest także wyposażona w funkcję powrotu do pierwotnego kształtu, co oznacza, że nie deformuje się i zawsze zapewnia korzystne dla zdrowia warunki snu. Ponadto poduszka znajduje się w wysokiej jakości pokrowcu z eleganckim wzorem, który można prać w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowana w oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 50x31x10/5 CM
Poduszka One by Tempur
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR