• Wyprzedaż!
Outlet
TEMPUR

Poduszka ONE BY TEMPUR - OUTLET

558,00 zł 390,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 390,60 zł

Miękka i ergonomiczna poduszka ONE BY TEMPUR.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka ONE by TEMPUR™ to doskonały dodatek do każdej sypialni. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi zapewnia wsparcie dla kręgosłupa szyjnego podczas snu, niezależnie od pozycji ciała. Ten unikalny design pomaga utrzymać głowę i kark we właściwej pozycji, co przynosi ulgę i relaksuje te obszary, redukując napięcie mięśni. Jest to szczególnie istotne dla osób, które spędzają dużo czasu przy biurku, patrząc w dół na ekran monitora. Ponadto, poduszka posiada funkcję powrotu do pierwotnego kształtu, dzięki czemu zachowuje swoją formę i zapewnia zdrowy sen.
UWAGA! Poduszka w stanie bardzo dobrym. Brak oryginalnego opakowania. Widoczna niewielka plama na pokrowcu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 50x31x10/5 CM
Poduszka One by Tempur
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
TEMPUR