• Wyprzedaż!
Outlet
SEMBELLA

Materac SMART TWIST SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET

814,00 zł 569,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 610,50 zł

Materac piankowy Smart Twist Sembella w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Smart Twist, posiadający dwie strony o zróżnicowanym stopniu twardości, doskonale dba o odpowiednie wsparcie i relaksację kręgosłupa. Dzięki siedmiu strefom twardości, ciało użytkownika jest skutecznie chronione przed nadmiernym wgłębieniem się w materacu oraz niezdrowym ugięciem w kluczowych obszarach kręgosłupa. Poliuretanowa pianka z kolei, posiada strategicznie rozmieszczone kanały wentylacyjne, co sprzyja właściwej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. To z kolei ogranicza rozwój roztoczy oraz gromadzenie się kurzu. Materac Smart Twist jest szczególnie polecanym rozwiązaniem dla starszych dzieci i młodzieży, ze względu na jego antyalergiczne właściwości oraz sprężystość.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Delikatnie widoczne zabrudzenie o wielkości 3x1 cm. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 16 CM
Materac Smart Twist Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA