• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac ATENA JANPOL 75x200 lateksowy - OUTLET

1 145,00 zł 916,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 916,00 zł

Materac lateksowy Atena z kolekcji Janpol w rozmiarze: 75x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Atena jest materacem lateksowym o umiarkowanej twardości. Podczas jego produkcji zastosowano gęsty i elastyczny lateks. Podstawowa warstwa materaca jest trwała i doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając optymalne wsparcie podczas snu oraz utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa. Dzięki specjalnym otworom w materacu zapewniono swobodny przepływ powietrza, co pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę i odprowadzać wilgoć. Lateks stwarza niekorzystne środowisko dla szkodliwych mikroorganizmów, co czyni materac Atena przyjaznym dla alergików.
UWAGA! Materac spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Brak uszkodzeń oraz zabrudzeń. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Białymstoku, przy ul. Przędzalnianej 31. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 14 CM
Materac Atena Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL