• Wyprzedaż!
Outlet
MOLLYFLEX

Materac VISCO SHAPE MOLLYFLEX 100x220 piankowy - OUTLET

3 780,00 zł 3 024,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 024,00 zł

Materac piankowy Visco Shape z kolekcji Mollyflex. Materac w rozmiarze: 100x220 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Visco Shape to rewelacyjny wybór dla tych, którzy pragną znakomitego snu i kompletnego odprężenia ciała. Wewnętrzna struktura materaca opiera się na dwóch rodzajach pianek: Visco Elastic Piramidal Shape oraz wyjątkowo elastycznej Polilattex. Pianka Visco Elastic Piramidal Shape to prawdziwa innowacja w dziedzinie komfortu snu. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze potrafi doskonale dostosować się do indywidualnych kształtów ciała, zapewniając wygodne podparcie dla każdej części sylwetki. To właśnie ta zdolność adaptacji sprawia, że materac redukuje naciski ciała śpiącego i zapewnia niespotykany dotąd komfort. Natomiast pianka Polilattex, charakteryzująca się wyjątkową elastycznością, odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu właściwego wypełnienia kręgosłupa. Dzięki jej sprężystości i zdolności do odkształcania się, w zależności od ciśnienia, wspiera naturalne krzywizny ciała, co sprzyja optymalnej regeneracji podczas snu.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Visco Shape Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX