• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac BASS HILDING 90x200 nawierzchniowy – OUTLET

439,00 zł 285,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 307,30 zł

Materac nawierzchniowy Bass Hilding w zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac nawierzchniowy Bass wykorzystuje innowacyjną piankę Velvet Touch, która cechuje się niezwykłą elastycznością. Model ten świetnie uzupełnia właściwości materaca głównego, zwiększając jego twardość. Dzięki komórkowej strukturze pianki, zapewnia ona skuteczną cyrkulację powietrza i utrzymuje wysoki poziom higieny. Velvet Touch gwarantuje również odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i naturalnych krzywizn ciała. W komplecie znajduje się miękki pokrowiec Cashmere, który można bezpiecznie prać w warunkach domowych, w temperaturze do 40°C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, nieoryginalnie spakowany w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Bass Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING