• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SOLID SUPPORT PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

1 590,00 zł 1 113,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 113,00 zł

Materac kieszeniowy Solid Support marki Pan Materac w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Solid Support z kolekcji Pan Materac łączy elastyczność pianki poliuretanowej oraz precyzję reakcji na nacisk punktowy sprężyn kieszeniowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują solidnego wsparcia ciała przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu. Materac ten jest idealny również dla par, ponieważ niezależna praca sprężyn eliminuje transfer drgań, co przyczynia się do spokojnego snu, nawet w przypadku częstych zmian pozycji jednego z partnerów. Dzięki specjalnej strukturze rdzenia, czyli swobodnym przestrzeniom pomiędzy sprężynami i oddychającej pianki poliuretanowej, powietrze może równomiernie przepływać, co szczególnie docenią osoby, które odczuwają przegrzewanie się w nocy. Dzięki doskonałej wentylacji materac Solid Support nie zatrzymuje wilgoci, utrzymuje odpowiednią temperaturę, tworząc bardziej przyjazne środowisko do snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Solid Support Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC