• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Ochraniacz pod materac JANPOL 160x200 – OUTLET

119,00 zł 95,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 95,20 zł

Ochraniacz pod materac z kolekcji Janpol w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Zabezpieczanie materaca przy użyciu ochraniacza jest niezmiernie ważne, gdyż chroni go przed kurzem, a także przetarciami i uszkodzeniami od stelaża. Ochraniacz marki Janpol został wykonany z igłowanego filcu, co skutecznie chroni materac przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi od spodu. Dodatkowo doskonale izoluje wilgoć i pomaga w utrzymaniu materaca w czystości. Ochraniacz jest szczególnie zalecany w przypadku materacy dwustronnych. Należy jednak pamiętać, że ochraniacz ten nie jest przeznaczony do prania.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, brak oryginalnego opakowania, nieoryginalnie spakowany. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 160x200 CM
Ochraniacz pod materac Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL