• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac FOXTROT HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 459,00 zł 875,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 875,40 zł

Materac Foxtrot Hilding z wypełnieniem z pianki wysokoelastycznej. Materac w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Foxtrot Hilding to model zbudowany na bazie jednolitego bloku pianki wysokoelastycznej, której gęstość wynosi 40 kg/m3. Ten innowacyjny materiał odznacza się wyjątkowymi parametrami – jego elastyczność i sprężystość gwarantuje stabilne podparcie, niezależnie od przyjmowanej przez użytkownika pozycji snu. Perforowane nacięcia na wierzchniej warstwie nie tylko wyznaczają poszczególne strefy twardości, ale dodatkowo wspomagają przepływ powietrza przez wkład materaca. Materac znajduje się w pokrowcu Hybrid, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Mielcu, przy ul. Przemysłowej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING