• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

4 675,00 zł 2 805,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 805,00 zł

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to doskonałe rozwiązanie zapewniające 7 stref twardości dzięki sprężynom kieszeniowym. Dzięki temu zapewnia on nie tylko wygodne wsparcie dla ciała, ale także równomierne rozłożenie ciężaru. Elastyczna pianka wysokoelastyczna poprawia jakość snu, zapewniając jednocześnie sprężystość i doskonałą wentylację, co przekłada się na higieniczność. Dodatkowo, górna warstwa wykonana z pianki Flofom posiada właściwości chłodzące, co zapewnia komfort termiczny i wspomaga regenerację mięśni oraz stawów.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, w zastępczym opakowaniu. Widoczne dwie małe dziurki w pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC