• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

4 675,00 zł 2 571,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 805,00 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Select Dynamic marki Pan Materac to luksusowy produkt, który stworzono z myślą o zapewnieniu doskonałych warunków do snu, spełniając najbardziej wygórowane oczekiwania. Jego konstrukcję oparto na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych, rozmieszczonych w osobnych przegrodach, co pozwala im na niezależne dostosowanie się do ciężaru ciała, co z kolei gwarantuje unikalne wsparcie. W skład materaca wchodzą także miękkie pianki, które dokładnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając wyjątkowy komfort podczas wypoczynku. Dzięki zastosowanej technologii umożliwiającej swobodny przepływ powietrza, materac skutecznie eliminuje gromadzenie się wilgoci, bakterii, pleśni i roztoczy, co sprawia, że jest to higieniczne miejsce do snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczą folię. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC